سبد های پلاستیکی صنعتی S1.5
  1. خانه
  2. arrow_left
  3. محصولات
  4. arrow_left
  5. جعبه ها و سبد های صنعتی
  6. arrow_left
  7. سبد های پلاستیکی صنعتی S1.5

سبد های پلاستیکی صنعتی S1.5

در میان سبد های پلاستیکی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، سبد های پلاستیکی صنعتی S1.5 جزء سبد های پر کاربرد کارگاهی برای جابجایی تعداد بالایی از اقلام برخوردار هستند. این سبد ها در ابعاد مشخصی طراحی و تولید می شوند. تا در صنایع خاص مورد استفاده قرار گیرند.
ابعاد داخلی سبد های پلاستیکی S1.5 برابر با 54.2*68*104سانتی متر است. در حالی که ابعاد خارجی این سبد ها برابر با 56*68*105 سانتی متر است. معمولا از این سبد های پلاستیکی در صنایع بزرگ استفاده می شود. سبد های پلاستیکی صنعتی S1.5 بسیار محکم و کاربردی بوده و از مواد اولیه پلی اتیلن سنگین تولید می شوند.
می توان در زیر این سبد ها چهار چرخ تعبیه نموده و به راحتی آن ها را در محیط های مختلف جابجا نمود. از آنجایی که سبد های پلاستیکی صنعتی S1.5 از ابعاد بزرگی برخوردار هستند، مناسب برای کارخانه های صنعتی بزرگ هستند. این سبد های پلاستیکی بزرگ به شدت در برابر نور خورشید و ماورای بنفش مقاوم بوده و به راحتی جابجا می شود.
از این سبد ها میتوان بر روی پالت برای جابجاییاستفاده کرد و اقلام را به راحتی جابجا نمود. مشتری هایی که به دنبال تنوع رنگی سبد های پلاستیکی هستند، می توانند در صورت سفارش بالای 500 عدد از سبد های صنعتی، رنگ دلخواه خود را نیز سفارش دهند.

ویژگی های محصول
نام : سبد لیفتراک خور
کد : S1.5
 ابعاد :  105*68*56
وزن :  8500gr
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.