سبد های پلاستیکی صنعتی S1
  1. خانه
  2. arrow_left
  3. محصولات
  4. arrow_left
  5. جعبه ها و سبد های صنعتی
  6. arrow_left
  7. سبد های پلاستیکی صنعتی S1

سبد های پلاستیکی صنعتی S1

در میان سبد های پلاستیکی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، سبد های پلاستیکی صنعتی S1 از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. این سبد ها در ابعاد مشخصی طراحی و تولید می شوند. تا در صنایع خاص مورد استفاده قرار گیرند.
ابعاد خارجی سبد های پلاستیکی S1 برابر با 70*70*115 سانتی متر است وابعاد داخلی برابر با 68.2*70*114 سانتی متر است. معمولا از این سبد های پلاستیکی در صنایع بزرگ استفاده می شود. سبد های پلاستیکی صنعتی S1 بسیار محکم و کارآمد بوده و از مواد اولیه پلی اتیلن سنگین تولید می شوند.
سبد S1 از بزرگترین در نوع خود است. به شدت در برابر نور خورشید و ماورای بنفش مقاوم بوده و به راحتی بصورت هل دادن جابجا می شود. و در مواردی می توان در زیر این سبد ها چهار چرخ تعبیه نموده و به راحتی آن ها را در محیط های مختلف جابجا نمود. از آنجایی که سبد های پلاستیکی صنعتی S1 از ابعاد بزرگی برخوردار هستند، مناسب برای کارخانه های صنعتی بزرگ هستند.
می توان آنها را بر روی پالت چیده و به راحتی جابجا نمود. مشتریان خاص این محصول که خواهان تنوع رنگی سبد های پلاستیکی هستند، می توانند در صورت سفارش بالای 500 عدد از سبد های صنعتی، رنگ مورد نظر خود سفارشی سازی کنند.

ویژگی های محصول
نام : سبد صنعتی بزرگ
کد : S1
 ابعاد : 115*70*70
وزن :  11000gr
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.