سبد های پلاستیکی صنعتی S2
  1. خانه
  2. arrow_left
  3. محصولات
  4. arrow_left
  5. جعبه ها و سبد های صنعتی
  6. arrow_left
  7. سبد های پلاستیکی صنعتی S2

سبد های پلاستیکی صنعتی S2

در میان سبد های پلاستیکی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، سبد های پلاستیکی صنعتی S2 از استفاده نسبتا بالایی برخوردار هستند. این سبد ها در ابعاد مشخصی طراحی و تولید می شوند. تا در صنایع خاص مورد استفاده قرار گیرند.
ابعاد داخلی سبد های پلاستیکی S2 برابر با 76*52*49.2 سانتی متر است و همچنین ابعاد خارجی این سبد ها برابر با 78*56*50 سانتی متر است. معمولا از این سبد های پلاستیکی در صنایع بزرگ استفاده می شود. سبد های پلاستیکی صنعتی S2 بسیار محکم و کاربردی بوده و از مواد اولیه پلی اتیلن سنگین تولید می شوند.
این سبد های پلاستیکی بزرگ به شدت در برابر نور خورشید و ماورای بنفش مقاوم بوده و به راحتی جابجا می شود. می توان در زیر این سبد ها چهار چرخ تعبیه نموده و به راحتی آن ها را در محیط های مختلف جابجا نمود. از آنجایی که سبد های پلاستیکی صنعتی S2 از ابعاد بزرگی برخوردار هستند، مناسب برای کارخانه های صنعتی بزرگ هستند.
می توان آنها را بر روی پات چیده و به راحتی جابجا نمود. مشتری هایی که به دنبال تنوع رنگی سبد های پلاستیکی هستند، می توانند در صورت سفارش بالای 500 عدد از سبد های صنعتی، رنگ مورد نظر خود را نیز سفارش دهند.

ویژگی های محصول
نام : سبد صنعتی بزرگ
کد : S2
 ابعاد : 78*56*50
وزن :  5200gr
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.