سبد های پلاستیکی صنعتی S31
  1. خانه
  2. arrow_left
  3. محصولات
  4. arrow_left
  5. جعبه ها و سبد های صنعتی
  6. arrow_left
  7. سبد های پلاستیکی صنعتی S31

سبد های پلاستیکی صنعتی S31

در میان سبد های پلاستیکی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، سبد های پلاستیکی صنعتی S31 از استفاده نسبتا بالایی برخوردار هستند. این سبد ها در ابعاد مشخصی طراحی و تولید می شوند. تا در صنایع خاص مورد استفاده قرار گیرند.
ابعاد داخلی سبد های پلاستیکی S31 برابر با 76*52*49.2 سانتی متر است و همچنین ابعاد خارجی این سبد ها برابر با 78*56*50 سانتی متر است. معمولا از این سبد های پلاستیکی در صنایع بزرگ استفاده می شود. سبد های پلاستیکی صنعتی S31 بسیار محکم و کاربردی بوده و از مواد اولیه پلی اتیلن سنگین تولید می شوند.
این سبد های پلاستیکی بزرگ به شدت در برابر نور خورشید و ماورای بنفش مقاوم بوده و به راحتی جابجا می شود. می توان در زیر این سبد ها چهار چرخ تعبیه نموده و به راحتی آن ها را در محیط های مختلف جابجا نمود. از آنجایی که سبد های پلاستیکی صنعتی S31 از ابعاد بزرگی برخوردار هستند، مناسب برای کارخانه های صنعتی بزرگ هستند.
مشتری هایی که به دنبال تنوع رنگی سبد های پلاستیکی هستند، می توانند در صورت سفارش بالای 500 عدد از سبد های صنعتی، رنگ مورد نظر خود را نیز سفارش دهند. می توانید آنها را بصورت تکی یا چند تایی بر روی پالت سوار کرده و به راحتی جابجا نمود.

ویژگی های محصول
نام : سبد صنعتی بزرگ
کد : S31
 ابعاد : 70*50*38
وزن :  2500gr
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.