سبد های پلاستیکی صنعتی S5
  1. خانه
  2. arrow_left
  3. محصولات
  4. arrow_left
  5. جعبه ها و سبد های صنعتی
  6. arrow_left
  7. سبد های پلاستیکی صنعتی S5

سبد های پلاستیکی صنعتی S5

یکی از نمونه سبد ها و جعبه های پلاستیکی که برای مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند، سبد های پلاستیکی صنعتی S5 هستند. این سبد ها کاملا بسته بوده و به دلیل محکم بودن در خط تولید کارخانه های صنعتی و لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. بیشترین کاربرد سبد های پلاستیکی برای جابجایی ظروف یک بار مصرف است.
سبد های پلاستیکی صنعتی S5 در ابعاد متنوعی طراحی و تولید می شوند. این نمونه از سبد ها دارای ابعاد خارجی 36*40*60 سانتی متر و ابعاد داخلی 35.3 *37*57 سانتی متر هستند. باید بگوییم که طول و عرض این نمونه از سبد های پلاستیکی شبیه به جعبه های 30 کیلویی بوده اما ارتفاع آنها 5 سانتی متر بلند تر است.
این سری از سبد های پلاستیکی نسبت به نمونه های ما به خود 200 گرم بیشتر بوده و همین مسئله باعث می شود تا از استحکام بیشتری نیز برخوردار باشند. کف سبد های پلاستیکی صنعتی S5 فرم دار و غیر مسطح است. تا استقامت آنها را بیشتر نماید.
از آنجایی که این سبد های پلاستیکی صنعتی را بیشتر برای صید ماهی استفاده می کنند، در دو نوع کیفیت مختلف درجه 1 با مواد 100% نو، و درجه 2 با مود انعطاف پذری و کامپانز طراحی و تولید می کنند.

ویژگی های محصول
نام :  سبد صنعتی
کد : S5
 ابعاد : 60*40*36
وزن :  3000gr
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.